Jak na to

kachn banner

Zdimalovo doporučení :

Žádný velký návod od Zdimala nečekejte, protože přeci chceme rozvíjet vaší fantazii. Stačí vzít do ruky pastelky, jedinou tužku či nejrůznější výtvarné propriety a ZAPOJIT SVOJI PŘEDSTAVIVOST a jednoduše začít tvořit. Kritika či očekávání zde nemají místo! Otevřete dveře své fantazii a nechte ji vyřádit se!

Ti odvážnější mohou přidat fixy, vodové barvy, knoflíky, stužky, korálky a máte skvělý koktejl plný barev, tvarů a materiálů na výrobu originálních obrázků.

Ještě vám neběží představivost na plné obrátky? Použijte cokoliv doma najdete - vezměte si třeba takové kolo: můžete jej nakreslit, z lecčeho vystřihnout, vykroužit z provázků různých barev, udělat z odřezku korkové zátky atd. To jen třeba kdyby vás již malování trochu omrzelo. Nebojte se experimentovat a vyjádřit tak třeba i své podvědomí. Zdimalovánky tak mohou být i vaším obrazovým deníkem. 

 

  • V každém balení se nachází 7 podkladových karet formátu A4. Každá s jiným pozadím a každá nabízející řadu možných zpracování - mana pro objevování a rozvoj vaší představivosti.
  • Plus jedna bonusová karta A4 s naším Zdimalem (poznáte, která to je?). Pečlivě si ji vybarvěte a uschovejte pro další použití. Je totiž součástí dalšího projektu s překvapením, který pro Vás chystáme.

'Zdimalování' by mělo být pro každého překvapení. Učí nás rozvíjet fantazii a cítit se volně. 
Spolu se Zdimalem vám ze srdce přejeme pevnou ruku a radost z vaší tvořivosti. Budeme moc rádi, pokud nám napíšete zpětnou vazbu a pošlete nafocený nějaký z vašich výtvorů.

Galerie Zdimalovánek

Vytvořili jsme spoustu zdimalovánkových děl, vždyť tak to celé začalo. Ale abyste viděli, co vše lze vytvořit a že fantazii se meze, respektive zdi, nekladou, rádi ukazujeme vaše úžasná díla. Děkujeme za zaslání a užívejte si spoustu radosti a fantastična se Zdimalovánkami! :)