Vánoce se blíží. Zejména kvůli platným vládním omezením je situace u přepravců i na výdejních místech často napnutá. Udělejte si tak Vaši objednávku raději včas. Přejeme klidný advent.

Jak na to

 

Jak na to - Zdimalovanky SM

JE TO SNADNÉ A ŽÁDNÉ LIMITY VAŠÍ TVOŘIVOSTI

Zapomeňte na návod, nechceme vás svazovat, ale naopak rozvíjet vaší fantazii. Vyberte si jeden z motivů a za chvilku v něm uvidíte nějaký obrys či obrázek. Ať již podle momentální nálady nebo třeba díky otočení karty může jeden 'spatřit' ptáka a druhý třeba krokodýla. Tam někdo draka a o kus dál jiný zase raketu. Pak stačí vzít do ruky obyčejnou tužku, pastelky, či nejrůznější výtvarné propriety, zapojit svoji představivost a jednoduše začít tvořit. Vytáhnout obrys, dokreslit, dolepit, vybarvit.. Hlavně nezapomeňte, že nic není špatně a vše je správně - nevymalováváte podle dané předlohy ale podle své fantazie. Kritika či očekávání zde nemají místo! Otevřete dveře své fantazii a nechte ji vyřádit se :)


'Zdimalování' by mělo být pro každého překvapení. Učí nás rozvíjet fantazii a cítit se volně. 
Ze srdce vám přejeme lehkou ruku a radost z vaší tvořivosti. Budeme moc rádi, pokud nám napíšete zpětnou vazbu a třeba pošlete nafocený některý z vašich výtvorů.


zdimalovanky_ICONS