Zdimalovánky

 
   • Zdimalovánky
  • Tak toto jsou Zdimalovánky - sada kreativních "omalovánek" podporujících rozvoj fantazie a kreativitu. Určeno dětem a všem hravým od 4 let do nekonečna věku. Zdimalovánky uchovávají původní dětskou fantazii, kterou jim svět nebo i vzdělávací systém postupně bere; dospělákům pomohou znovuobjevit fanatazii a podnítí tím kreativitu; nebo to vše zprostředkují jako krásný i praktický dárek.

   Jedno balení Zdimalovánek obsahuje: 8 karet formátu A4 - každá s jiným motivem, návod, pevnou obálku. Vysokogramážní papír karet snese nejen třeba i vodovky, ale váš výtvor také více působí jako umělecké dílo, případně lépe pasuje do rámečku. Pevná hnědá obálka se Zdimalem podotýká, že jste/jsme eco (papír a nic než papír), a hrdě i zároveň bezpečně uchovává vámi vytvořená díla.  

   Kreslete, malujte, kolážujte, kombinujte. Objevujte nové věci, ztracené schopnosti nebo třeba jen obdarovávejte. Vítejte ve světě Zdimalovánek!

   P.S.
   Prý je to návykové, respektive řada z vás nám říká či píše, že objevují a vidí nejrůznější věci často v doposud přehlížených flecích na gauči nebo starých zdech. To je známka probuzené fantazie a kreativity :)

   Dostupnost: Skladem
   Můžeme doručit do:
   Kód: Z01
   • Cena:
   • 260 Kč  ( 8 %)
    240 Kč
   • 1 z 13